loading
attention
Du har tastet feil kode Kontakt kundeservice »
Glemt koden Abonner på magasinet
annonse
Noen av delfinalistene som er plukket ut.

Her er alle måltidsfinalistene

Georg Mathisen / 2015-09-04 19:49:36

Juryen har smakt seg gjennom 150 produkter. 80 av dem går til delfinalene i Det Norske Måltid.

Det begynte med 150 produkter – 11 skal stå igjen som vinnere i Det Norske Måltid etter finalen i Stavanger 8. januar. Fra delfinalene på Bergen Matfestival, Matstreif i Oslo og Mathallen i Trondheim skal 33 finalister plukkes ut.

Juryene

Første delfinale er allerede lørdag 5. september på Bergen Matfestival. Juryleder er kokken Anders Rødseth Isager. Han har bakgrunn fra Gastronomisk Institutt og Norsk Sjømatsenter. Med er også Hanne Frostad, Trude Norevik, kjøkkensjef ved Alvøparken, og Adam Schive Bjerck fra Adams Matkasse.

Lørdag 12. september på Matstreif er det forsker og Nofima-professor Einar Risvik som er juryleder. Juryen består ellers av Jørn Lie, matblogger og kokebokforfatter Trine Sandberg og TV2s Wenche Andersen.
Siste delfinale går på Mathallen i Trondheim torsdag 17. september. Juryleder Hildonen – restauratøren bak blant annet To rom og kjøkken i Trondheim – har med seg i juryen kjøkkensjef Lars E. Vesterdal, journalist og hobbykokk Ole Jacob Hoel og Anne Karin Statle fra Lofotmat.

Bergen

Her er alle delfinalistene i Bergen:
Årets sjømat villfanget: Ferske reker, Sirevaag AS, Rogaland
Årets sjømat villfanget: Sjøfrossen villfanget torskefilet, Ramoen AS, Møre og Romsdal
Årets sjømat villfanget: Ulkefilet, Domstein Sjømat AS, Rogaland
Årets sjømat villfanget: Håndskåret filet av torsk, Sirevaag AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: Grillplanke med ørret, Hallvard Lerøy, Hordaland
Årets sjømat foredlet: Torskerogn, Bottarga Borealis (Gadus Morhua), Hrogn As, Troms
Årets sjømat foredlet: Gravet Regnbuørret, Leiren Laks AS, Hordaland
Årets det grønne – naturelle: Sjitne gulerøde, J&J Wiig DA, Rogaland
Årets det grønne – naturelle: Nebula smakstomat, Hanasand Gartneri, Rogaland
Årets det grønne – naturelle: Lemonade smakstomat, Hanasand Gartneri, Rogaland
Årets kjøtt foredlet: Marinert og Speka lammelår, Tind Spekevarer AS, Møre og Romsdal
Årets kjøtt foredlet: Viltgrill (grillpølse av hjort og elg), Skakke Røykeri AS, Hordaland
Årets kjøtt foredlet: Skinka frå Suldal, Fjellmat frå Suldal AS, Rogaland
Årets ost: Kongeost, Hitra gårdsmat, Sør-Trøndelag
Årets ost: Fjellgeit fra Bo Jensen, Bo Jensen, Rogaland
Årets ost: Selbu Blå kraftig, Tine Meieriet Selbu, Sør-Trøndelag
Årets godbit: Jærsalsa, Arne Nese og Jone Wiig, Rogaland
Årets godbit: Superknask knekkebrød – Elta og bakt på Finnøy, med havsalt, Energimat AS, Rogaland
Årets godbit: Lammebratwurst med pinnekjøtt, Røroskjøtt as, Hedmark
Årets tradisjonsøl: Slaget På Vågen, Lysefjorden Mikrobryggeri, Hordaland
Årets tradisjonsøl: Vossaøl anno 1814, Voss Bryggeri, Hordaland
Årets tradisjonsøl: FCC Epleøl, Balder Brygg as, Sogn og Fjordane
Årets det grønne – foredlet: Eplemos frå Hardanger med vanilje og kanel, Lutro in Vitro, Hordaland
Årets det grønne – foredlet: Plommesylte frå Hardanger, Lutro in Vitro, Hordaland
Årets det grønne – foredlet: Grønvik Eplemost Aroma, Grønvik Gard, Rogaland

Oslo

Her er alle delfinalistene i Oslo:
Årets sjømat oppdrett: Salma loin, Salmon Brands AS, Oslo
Årets sjømat oppdrett: Salmaraw, Salmon Brands AS, Oslo
Årets sjømat oppdrett: Kveitefilet, Domstein Sjømat AS, Rogaland
Årets sjømat oppdrett: Fjordørret, Hallvard Lerøy, Hordaland
Årets sjømat foredlet: Absolut tradisjon røykelaks, Mikals Laks AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: Akevittgravet Ishavsrøye, Annes Hage AS,    Oppland
Årets sjømat foredlet: Einerrøkt Blåkveite, Anitas Sjømat AS, Nordland
Årets det grønne – naturelle: Skjærgaardsløk, Skjærgaarden gartneri, Vestfold
Årets det grønne – naturelle: Rød Skjærgaardsløk, Skjærgaarden gartneri, Vestfold
Årets det grønne – naturelle: Brokkolini, Wiig Gartneri og Gilhus Gård, Rogaland
Årets det grønne – naturelle: Snackpaprika, Miljøgartneriet, Rogaland
Årets kjøtt: Gourmet lammeskank, Klostergarden, Rogaland
Årets kjøtt: Vaktelkjøtt, Ryfylke vaktel, Rogaland
Årets kjøtt: Ytrefilet reinsdyrkalv, Rørosrein AS, Sør-Trøndelag
Årets kjøtt: Jæren Smak Ribbe, Prima Jæren, Rogaland
Årets kjøtt: Økologisk kylling heil, Økodrift Homlagarden AS, Hordaland
Årets kjøtt foredlet: Siciliana picante, rå spesialpølse, Unil AS, Oslo
Årets kjøtt foredlet: Gullros, Spekepylse av 100% telemarkskyr, Vinje Slakteri as, Telemark
Årets kjøtt foredlet    Bjorlilam, Fenalår fra Norge    Bjorli Fjellmat As    bjorlifjellmat.no    Oppland
Årets ost: Valdres Ost- Valdresmeieriet, Oppland
Årets ost: Tornerose, Den blinde Ku, Akershus
Årets ost: Geiteberget, Himmelspannet, Buskerud
Årets godbit: Treak, Ekta gødt DA, Oppland
Årets godbit: Håndkjevla Rummebrød, Hemsedal Flatbrødbakeri, Buskerud
Årets godbit: Telemarkskling, Klingeling, Telemark
Årets tradisjonsøl: Kinn Tradisjon, Kinn Bryggeri, Sogn og Fjordane
Årets tradisjonsøl: Kinn/Voss Tradisjon med kveik, Kinn Bryggeri/Voss Bryggeri, Sogn og Fjordane
Årets tradisjonsøl: Pilegrimspilsener, Sundbytunet bryggeri & destilleri AS, Akershus
Årets det grønne – foredlet: Økologisk Rød Aroma Eplemost – Spesialitet, Dyre Gård, Østfold
Årets det grønne – foredlet: Bagstevold Eplemost,Bagstevold Gård Ved Amund Berger, Buskerud
Årets det grønne – foredlet: Madame Köhlers Rabarbraglögg, Köhler-Paviljongen, Rogaland

Trondheim

Her er alle delfinalistene i Trondheim:
Årets sjømat foredlet: Røkt Lakseloins med pepper & Cognac (Kaldrøkt), Garnviks Røkeri, Sør-Trøndelag
Årets sjømat foredlet: Naturbokna torskefilet, skinn og beinfri, Karls Fisk & Skalldyr AS, Troms
Årets sjømat foredlet: Skakkelaks, Skakke Røykeri As, Hordaland
Årets kjøtt foredlet: Bassturøkt lammelår, Storli Gard, Sør-Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Moskuspølse, Hognamat, Sør-Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Tørrsaltet bacon: Lundal Nord AS, Nordland
Årets meieriprodukt foredlet: Økologisk Røros-Rømme, Rørosmeieriet AS, Sør-Trøndelag
Årets meieriprodukt foredlet: Økologisk Røros-Yoghurt Naturell, Rørosmeieriet AS, Sør-Trøndelag
Årets meieriprodukt foredlet: Gårdsis Krokan, Bamsrudlåven, Østfold
Årets meieriprodukt foredlet: Rørosis Tjukkmjølksis m/tyttebær, Galåvolden Gård AS, Sør-Trøndelag
Årets meieriprodukt foredlet: RørosIs Fløteis m/molte, Galåvolden Gård AS, Sør-Trøndelag
Årets meieriprodukt foredlet: Norsk Ricotta, Osteverkstedet, Aust-Agder
Årets ost: Råblå, Grindal Ysteri, Sør-Trøndelag
Årets ost: Kvit Kjerringøy, Kjerringøy Gård, Nordland
Årets ost: Blå Kjerringøy, Kjerringøy Gård, Nordland
Årets godbit: Tørket Reinkjøtt, Skodi Rein AS, Finnmark
Årets godbit: Lille Henriks honningkaker, Heimebakeriet Anne Underberg, Telemark
Årets godbit: Flatbrød med rosmarin og havsalt, Mosbøen Gård, Møre og Romsdal
Årets tradisjonsøl: Alstadberger – et stjørdalsøl, Klostergården, Nord-Trøndelag
Årets tradisjonsøl: 6060 Lys Øl, Grim & Gryt Økobryggeri, Møre og Romsdal
Årets tradisjonsøl: Vindkast, Storm Brygghus, Sør-Trøndelag
Årets det grønne – foredlet: Solbærmarmelade, Den Glade Ku, Møre og Romsdal
Årets det grønne – foredlet: Einerbærsirup, Ekta gødt DA, Oppland
Årets det grønne – foredlet: Eplemost «Aroma/Svarthyll», Ulvik Frukt & Cideri, Hordaland

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

ABONNER på magasinet
annonse
Tilgangskode



annonse
annonse
annonse
annonse